Witamy w Akademii Przedszkolaka

Przedszkole i żłobek

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK „AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA”

„ Akademia Przedszkolaka” niepubliczne przedszkole i żłobek to placówka z 15 letnim doświadczeniem. Mieści się w sąsiedztwie parku w cichej okolicy, z dala od ruchliwych ulic i zgiełku. Do dyspozycji dzieci przeznaczone są sale dydaktyczne z łazienkami oraz duży i przestronny ogród otoczony zielenią, na którym znajduje się plac zabaw. Sale zabaw są przestronne i jasne, wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne, a warunki przebywania w placówce są zbliżone do domowych.
Codziennie w przedszkolnej kuchni przygotowywane są świeże, smaczne i zdrowe posiłki, które są urozmaicane z uwzględnieniem wieku dziecka.
Tradycją placówki jest organizowanie rokrocznie pikniku rodzinnego, oraz ciekawych imprez integrujących, które odbywają się na terenie przedszkola.
Nasza placówka wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Swoim podopiecznym tworzymy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. W „Akademii Przedszkolaka” promujemy dbanie o zdrowie i zachowanie przyjazne przyrodzie. Nasze przedszkole i żłobek mają profil artystyczno-ekologiczny. Misją placówki jest zapewnienie każdemu dziecku wszechstronnego rozwoju i twórczego odkrywania świata, budowanie prawidłowych relacji z rówieśnikami, ze środowiskiem, ale także przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Niepubliczne przedszkole i żłobek „Akademia Przedszkolaka” to miejsce stworzone dla dzieci, w którym każde Dziecko odkrywa świat zabawy, radości i wiedzy. Kadrę „Akademii Przedszkolaka” tworzy zespół kreatywnych, wykwalifikowanych nauczycieli, których na co dzień wspiera logopeda. Nauczyciele wnoszą ciepłą i przyjazną atmosferę, dającą radość dzieciom. W takim otoczeniu dzieci czują się bezpiecznie i bardzo chętnie przychodzą do naszego przedszkola i żłobka.