dzieciGrupy w przedszkolu

Z ogromną radością witamy Was w nowym roku przedszkolnym i zapraszamy do zapoznania się z naszymi grupami!

Cieszymy się, że jesteście z nami i z niecierpliwością czekamy na wspólne przygody, naukę i zabawę w Akademii Przedszkolaka!

ananas

Grupa „ANANASKI”

Grupa „ANANASKI” - to grupa maluszków w wieku 3-4 lat. W tej grupie, pod czujnym okiem Pani mgr Danuty Han i Pauliny Żmudy, dzieci będą odkrywać świat przez zabawę, rozwijać swoje umiejętności społeczne i poznawać otaczającą nas rzeczywistość. „ANANASKI” to czas na pierwsze przyjaźnie, ciekawe odkrycia i mnóstwo radości!

Grupa „EKOLUDKI”

Grupa „EKOLUDKI” - to grupa dla dzieci w wieku 5-6 lat, które już są starszymi przedszkolakami. W tej grupie, pod kierunkiem Pani mgr Barbary Rosy i mgr Anety Czajkowskiej, dzieci będą rozwijać swoje zainteresowania, przygotowywać się do szkoły i uczyć się, jak dbać o naszą planetę. „EKOLUDKI” to czas, aby stawać się odpowiedzialnymi i świadomymi małymi obywatelami!

ziemia